Про компанію

Голограми

Продукція

Контакти

 

 

 
       
написати нам английский русский
   
   

 

Величезні збитки, які зазнають виробники через поширення фальсифікованих товарів, що все частіше з’являються на ринку, змушує їх звернутися до захисту власної продукції. Велика частина виробників намагається боротися з фальсифікатом шляхом вдосконалення упакування, зміни форми товару, застосування складних поліграфічних елементів, нумерування тощо.

Поширення комп’ютерних та поліграфічних технологій дозволяє легко копіювати зовнішній вигляд практично будь-якого елемента упакування. Навіть поліграфія найвищого рівня сьогодні не дозволяє достатньо надійно захистити товар від фальсифікації, а устаткування для упакування доступне всім.

Суть голографічного захисту полягає в тому, що при виготовленні голограм використовується ряд наукомістких технологій, відтворення яких потребує великих матеріальних затрат і наявності висококваліфікованих спеціалістів з різних областей науки і техніки. За оцінками зарубіжних спеціалістів, вартість підробки голограми складає десятки тисяч доларів США.

На сьогодні, лише голографічні захисні елементи (голограми) здатні забезпечити найефективніший захист від підробки. Промислове використання голограм на Заході як захисного, так і іміджевого елементу розпочалося приблизно тридцять років назад. Піонерами у цій сфері стали США, Великобританія та Німеччина.

У світі саме голограми активно використовуються для захисту грошових знаків, цінних паперів, акцизних марок, документів суворої звітності, віз, а також для захисту різноманітної продукції. Альтернативу шукати немає сенсу: вартість голограми для виробника є невисокою, і, відповідно, не спричиняє істотного подорожчання товару.

Перші голографічні захисні елементи, що з’явилися в Україні, імпортували з-за кордону на замовлення Держзнаку України для захисту документів. Згодом, голографічний захист став надійною зброєю для великих компаній-виробників у боротьбі за якість своєї продукції.

Нажаль, до недавнього часу малі та середні підприємства не могли дозволити собі застосування голограми, оскільки це було дорогим і важкодоступним задоволенням. З появою на ринку Науково-технічного підприємства “Львівські захисні технології” голографічний захист став доступним для всіх, хто бажає захистити свою якість.

Науково-технічне підприємство “Львівські захисні технології” пропонує програму голографічного захисту для будь-якого товару чи документу, виходячи з виду голограми, необхідного типу захисту, вартості, іміджу, позиціонування, обсягу замовлення тощо.

 

 

 
 
 
   

Науково-технічне підприємство “Львівські захисні технології” – підприємство, що здатне забезпечити надійний захист Вашої продукції. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що відкриває великі можливості використання нашого науково-технічного потенціалу для досягнення і вирішення завдань, які ставлять наші клієнти. Вибирай найкращих. Далі...