Головна

Про компанію

Продукція

Контакти

 

 

 
       
написати нам английский русский
   
   

 

Голограма - це надскладна мікроструктура, що створює візуальне відчуття об'ємності зображення. Запис голографічної інформації відбувається у процесі лазерної інтерференційної зйомки. Ця технологія дозволяє отримувати елементи з надзвичайно яскравим і чітким зображенням. Об'ємність, райдужна гра кольорів, розмаїтість оптичних ефектів визначають привабливість та впізнаваність продукції.

Спрощено кажучи, голограма - це оптичний об'єкт, який змінює кольори по всьому райдужному спектру видимого діапазону світла при зміні кута зору спостерігача, може змінювати форму й видимі розміри зображень (анімація об'єктів голограми), може бути об'ємним.

Залежно від свого призначення голограми можуть бути іміджевими чи захисними. Іміджеві голограми використовуються для покращення іміджу торгової марки, підвищення рівня впізнаваності продукції та досягнення особливої позиції на ринку порівняно з конкурентами. Захисні голограми або захисні голографічні елементи (ГЗЕ) забезпечують найвищий рівень захисту продукції від підробок.

Сьогодні у світі найбільш широко використовуються декілька видів голографічних захисних елементів. Вони відрізняються за рівнем захищеності, складністю виконання, за зовнішнім виглядом і матеріалами, що використовуються для їх виготовлення.

Виробництво голограм – це наукомісткий процес, який починається з технологічно складного і засекреченого процесу виготовлення матриці (цією технологією в Україні досконало володіють лише кілька фахівців). Потім виготовляється майстер-матриця, а з неї – робоча копія (шим), за допомогою якої відбувається процес тиражування. Кожна голограма розробляється тільки один раз. При виготовленні подальших тиражів використовуються результати попередньої розробки. Після завершення тиражування, робоча копія знищується, а майстер-матриця, яка є власністю замовника, зберігається у нього чи департаменті СБУ. Ці заходи виключають ймовірність “лівого” тиражу.

В залежності від мети застосування голограми виготовляються у вигляді самоклеючих етикеток, фольги гарячого тиснення або плівки для ламінування. Більш того, голографічні захисні елементи можуть мати різні типи захисту.

 

 

 

 

 
 
 
   

Сьогодні захист продукції – надзвичайно актуальна проблема, оскільки сучасні поліграфічні та комп'ютерні технології дозволяють легко копіювати зовнішній вигляд практично будь-якого документа чи товарного знака. Навіть найскладніша поліграфія не в змозі забезпечити належний рівень захисту від підробки. Фахівці стверджують, що найбільш надійним на сьогодні є захист товарів та різного роду документів голографічними захисними елементами (ГЗЕ). Захисти свою якість. Далі...