Головна

Голограми

Продукція

Контакти

 

 

 
       
написати нам английский русский
   
   

 

Науково-технічне підприємство “Львівські захисні технології” – єдине підприємство у Західній Україні, що спеціалізується на розробці та виготовлені голографічних захисних елементів та іміджевих голограм. Наше підприємство пропонує комплексний підхід щодо вирішення проблеми захисту Вашої продукції від підробок.

На нашому підприємстві встановлено унікальне високотехнологічне обладнання. Підготовка виробництва відбувалася з дотриманням усіх міжнародних норм температурного режиму, вологості повітря та чистоти.

Виходячи з потреб конфіденційності та безпеки, виробничі приміщення обладнані з врахуванням всіх вимог щодо організації режимного підприємства.

Фахівці, що працюють на підприємстві, мають вищу поліграфічну освіту та пройшли вузькоспеціалізований курс підготовки за кордоном.

Науково-технічне підприємство “Львівські захисні технології” пропонує програму голографічного захисту для будь-якого товару чи документу, виходячи з необхідного типу захисту, вартості, іміджу, позиціонування, обсягу замовлення тощо.

Також, наші фахівці допоможуть у встановленні на конвеєрі Вашого підприємства аплікаторів (пристрій, що розміщує ГЗЕ на пакуванні), нададуть необхідні консультації.

На сьогоднішній момент ми можемо запропонувати як економічні варіанти захисту для невеликих підприємств, так і ексклюзивні іміджево-захисні елементи.

Пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта стосовно розробки голограмного зображення, визначення оптимальних розмірів, форм, типів захисту та способів нанесення.

Запрошуємо до співпраці всіх, кому небайдужа доля власної продукції!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
   

Голограма дозволяє не тільки надійно захистити продукцію, а ще й покращити імідж торгової марки. Використання голографічного захисту свідчить про серйозність і стабільність компанії. Виберіть голограму сьогодні, і будьте впевненні в популярності Вашої продукції завтра. Далі...